.

Recyklace autovraků zcela v souladu s legislativou EU

Společnost RECAVIA se od svého založení zabývá profesionální recyklací autovraků a ostatnícj vyřazených vozidel. Oproti běžným postupům je náš recyklační proces zakončený velkokapacitním drtičem s unikátní třídící technologií. Z každého zpracovaného vozidla jsme tak schopni efektivně vytřídít min. 95% materiálů, které lze recyklovat a použít pro další výrobu. Splňujeme tak  bez problémů nařízení EU , které nařizuje, že všechny autovraky v EU musí být minimálně z 95 % recyklovány.

Svěřte nám bez obav Vaše autovraky

Všechny naše autovraky jsou zpracovávány zcela v souladu s platnou legislativou. Díky moderním technologiím odstraníme z každého vozidla až 99% nebezpečných látek.

V průběhu každého demontážního procesu pečlivě třídíme všechny materiály, které lze dále materiálově využít. Standardně tak dosahujeme až 95% zpětného materiálového využití u všech zpracovaných vozidel.

Karoserie očištěné od plastů a dalších materiálů jsou spolu s ostatními kovovými součástmi z vozidel nadrceny do frakce vhodné pro další zpracování v hutích našich odběratelů.

Nabízíme vždy o něco více 

Staňte se i vy naším pravidelným dodavatelem


ZAJÍMAVÉ VÝKUPNÍ  CENY

Všechny materiály získané z autovraků dodáváme přímo konečným zpracovatelům. Nabízíme tak nejlepší možné zhodnocení za vaše autovraky.


GARANCE 

Vaše autovraky zpracujeme přesně dle aktuálně platné legislativy. Získáte pravidelné reporty potřebné pro  vyplacení dotací a dalších podpor. 


PRAVIDELNÝ SVOZ AUTOVRAKŮ

Vaše autovraky svezeme do našeho recyklačního střediska přesně podle vaší časové dispozice a požadavků.

Naše firma patří k největším zpracovatelům autovraků v České republice. Spolupracujeme s provozovateli autovrakovišť a autorizovanými firmami, které se zabývají ekologickou likvidací autovraků, pro které zajišťujeme efektivní recyklaci starých a vyřazených vozidel.

Kontaktujte nás ještě dnes pro nabídku výkupu Vašich autovraků