Drcení odpadního dřeva a pneumatik 

bez hranic a omezení.

Zavolejte ještě dnes!

+420 604 400 281

HAMMEL 950 RED GIANT 

Nejvýkonnější drtič k vašim službám!

V rámci portfolia služeb, které poskytujeme našim klientům nabízíme  drcení odpadního dřeva a pneumatik výkonným mobilním pomaluběžným drtičem HAMMEL 950 RED GIANT, který se momentálně řadí mezi nejvýkonnější univerzální mobilní drtiče odpadu na trhu. 


Přijedeme za vámi po celé ČR!

Unikátní konstrukce drtiče HAMMEL 950 RED GIANT spolu s konstrukcí drtících hřídelí nám umožňuje úspěšně drtit jak dřevěný odpad, tak pneumatiky. Obrovský výkon 710 hp motoru CAT s kroutícím momentem 440.000 Nm si snadno poradí opravdu skoro s každým druhem odpadu. Příčně uložený magnetický separátor nad vynášecím pásem spolehlivě odseparuje případné kovové součásti, které nejsou v nadrceném druhu materiálu žádoucí pro jeho další využití. 

Nejvýkonnější mobilní drtič na trhu

U našich zákazníků je hlavním důvodem pro drcení odpadů podstatné snížení objemu odpadu ať už z důvodů optimalizace nákladů na přepravu nebo úspora místa na skládce odpadu. Dalším důvodem pro drcení odpadu je jeho příprava pro další zpracování v technologických nebo energetických linkách. Drtič odpadu HAMMEL 950 RED GIANT je vhodný zejména pro drcení odpadního a stavebního dřeva i pneumatik. 

Drcení odpadního dřeva a pneumatik

Dřevo

Drcení odpadních dřevěných materiálů zajištujeme s hodinovým výkonem až 100t. Výsledná frakce je vhodná pro další materiálové využití.

Pneumatiky

Použité pneumatiky jsme schopni snadno nadrtit pro jejich další energetické využití v cementárnách a ostatních energetických provozech. 

Profitujte z unikátních vlastností a výkonu drtiče HAMMEL RED GIANT

Potřebujete nadrtit dřevěné odpady nebo staré pneumatiky?

Zavolejte nám!